Powrót do: Dom ogólnie

Koszty wesela... własny dom jako sala?


Organizacja każdego wesela wiąże się dużymi nakładami czasu oraz pracy. Każdy chce żeby jego wesele było wyjątkowe dlatego angażujemy w tym celu znaczą część naszej bliskiej rodziny, gdyż sami nie mamy szans się ze wszystkim uporać. Chodzi również o kwestie finansowe, które w tym przypadku na nasze polskie warunki są zdecydowanie ograniczone. Koszt klasycznego wesela, na około 100 osób to rząd około 25 tysięcy złotych.

Kwota niektórych z nas może przyprawić o zawrót głowy. Opłata za jedną osobę w restauracji to teraz około 200 – 250 złotych. I to bez ciast i alkoholi, które również kosztują razem kilka tysięcy. Do tego dochodzą obrączki, kolejne 2 tysiące, suknia ślubna i garnitur , to często ponad 5 tysięcy. Do tego fotograf i kamerzysta to również 2 tysiące. Równie istotny jest dobór oprawy dźwiękowej.

Do wyboru mamy zespół muzyczny, który gra muzykę na żywo, co wiąże się z większymi kosztami, około 5 tysięcy. Alternatywą jest dj na wesele, który jednocześnie może być i wodzirejem. Często zamawiając dj wodzirej Warszawa (jeśli to właśnie we Warszawie organizujemy całą imprezę) dostajemy w pakiecie drugiego pana, który jest konferansjerem i poprowadzi całą zabawę. Koszt takiej przyjemności to około 2 – 3 tysięcy złotych. Następne koszty generują się same. Wydrukowanie zaproszeń, zorganizowanie transportu dla gości no i limuzyny dla pary młodej. Opłata dla księdza, dekoracja Sali oraz kościoła. Oczywiście liczymy, że zainwestowane pieniądze chociaż w połowie się nam zwrócą w postaci prezentów, czytaj pieniędzy od gości na nasza nową drogę życia. Coś w tym jest, jednak słyszałem o przypadkach, gdy w kopercie znajdywano 20 zł, czy 50 złotowe banknoty. Żenada prawda?dj_na_weseleJako dj na wesele oferujemy obsługę djską i pełną konferansjerkę przez całą noc. Na specjalnie życzenie możemy przeprowadzić zabawę w języku angielskim oraz niemieckim. Przez wiele lat nabyliśmy wymagane doświadczenie do prowadzenia tego typu imprez. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest to wydarzenie dlatego tym bardziej polecamy właśnie nas na wasze wesele.

Do tego dysponujemy własnym sprzętem dźwiękowo świetlnym, przez co cała odpowiedzialność spoczywa na nas. Wy macie się tylko świetnie bawić. Jako duet djski cechujemy się indywidualnym podejściem do każdego wesela i gości. Zachęcamy do spotkania i szczegółowego omówienia repertuaru oraz harmonogramu zabaw weselnych. Wiele lat na scenie przygotowało nas na każdą ewentualność, dlatego posiadamy w swoim repertuarze ogromną ilość piosenek z różnych gatunków muzycznych.

Tego nie znajdziecie na pewno w innych zespołach.  Nasz zespół to zgrana ekipa przyjaciół, którzy obsługiwali już wiele ważnych imprez. Wśród nich znalazł się bal karnawałowy na ponad 900 osób, organizowany przez wrocławską uczelnię. Polecamy wybór naszego zespołu na wasze wesele, gdyż macie pewność usługi na najwyższym poziomie. Wodzirej jest kontaktowy i otwarty. Wychodzi do gości organizując wspólne zabawy i konkursy, podczas gdy dj czuwa nad oprawą muzyczną i wizualną. Repertuar muzyczny grany przez dja jest indywidualnie uzgadniany przed weselem, co zapobiegnie ewentualnym niesnaskom. Zagramy dla was różne gatunki muzyczne. Możecie nam podesłać również własne propozycje muzyczne z dedykacjami, które na pewno wystąpią.

Może więc warto zrobić wesele we własnym domu? Co o tym myślicie?!
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.