Powrót do: Inteligentny dom

Sprzęt do domu wybierany przez DJa weselnego
Jeżeli chodzi o przygotowanie każdego wesela, to cechuje się ono swoistą powtarzalnością. Każde wesele jest analogiczne i występują w nim podobne elementy. Trzeba zorganizować dja na wesele, bądź orkiestrę, zaklepać salę, mszę, menu oraz wiele ciekawych rzeczy, o których opowiem. Sprawa Sali wygląda następująco. Mamy do wyboru restaurację, restaurację przy hotelu, co rozwiąże przy okazji noclegi dla gości, lokal w jakimś bajkowym miejscu, typu zamek, remiza bądź dom ludowy na wsi.

Przy tym wyborze warto kierować się czynnikiem, który będzie mówił nam o pochodzeniu naszych gości. Inaczej należy przyjąć biznesmenów, a inaczej osoby które się znają z wioski. Jeżeli chcemy zorganizować wesele poza naszym miejscem zamieszkania, to należy zatroszczyć się również o transport dla gości. Bowiem wielu z nich nie lubi podróżować, bądź może nie mieć czym. Zastanówmy się, więc ilu z potencjalnych gości jest mobilnych a ilu nie. Wybierając miejsce na weselne biesiadowanie kierujmy się głównie ceną za osobę. Jeżeli nie jesteśmy zbyt majętni, bądź po prostu nie chcemy wydawać zbyt dużo pieniędzy to zajmijmy się tym wystarczająco wcześnie. W tym przypadku polecamy organizację w domu ludowym na wsi.

Wtedy w naszej gestii leży zajęcie się takimi sprawami jak wynajęcie Sali, kucharki, zrobienie zakupów, wynajęcie kelnerów, zrobienie dekoracji, zapewnienie noclegów dla gości oraz pewnie kilka innych spraw. Zamiast kucharek, kelnerek i własnego menu warto zamówić cały catering razem. Wyjdzie na pewno dużo taniej.

Nie wiele łatwiej jest z wyborem w naszym domu - musimy wiedzieć jaki sprzet muzyczny kupic i gdzie go postawić. W kolejnym artykule postaram się więc krótko zaprezentować w jaki sposób to robić, aby było dobrze.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.